!!!

!!! PRZERWA WAKACYJNA !!!

Wysyłka zamówień od 24.07.2024

!!!

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Wysyłka zakupionego towaru jest realizowana w ciągu 24h roboczych od momentu otrzymania informacji o wpłacie. Towar wysyłany jest tylko na terenie Polski, Kurierem, Pocztą Polską lub za pośrednictwem firmy InPost obsługującej Paczkomaty 24h.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Zalecamy zakup kilku produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Do pakowania w zależności

od zakupionych artykułów i ich ilości używany folii "bąbelkowej", stretch, oraz opakowania z tektury prasowanej i falistej.

Zamówienie w mniejszej ilości produktów lub o mniejszych wymiarach jest wysyłane w kopercie bąbelkowej przy zastosowaniu ww. form zabezpieczenia i amortyzacji.

Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

Jeśli zachodzi podejrzenie że paczka mogłabyć otwierana lub jej zawartość uszkodzona prosimy o sporzadzenie protokołu jaki posiada kurier i kontakt z nami. Taka forma zgłoszenia umożliwia złożenie przez nas reklamacji na usługi transportowe.
Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:

    Jeśli podczas zamówienia założyłeś konto - status sprawdzisz po zalogowaniu się.
    Jeśli nie zakładałeś konta - sprawdź bez logowania stan realizacji zamówienia.
    (podając numer zamówienia oraz swój e-mail).